O FIRMIE
top_img

HISTORIA FIRMY WEKTRA

Pod koniec 1990 roku rozpoczęliśmy działalność gospodarczą pod nazwą WEKTRA Comp, później Optimus Wektra, zajmującą się handlem sprzętem i usługami komputerowymi. W 1994 roku w wyniku rozwoju firmy powstał oddział WEKTRA Bud Materiały Budowlane zajmujący się hurtowym i detalicznym handlem materiałami budowlanymi oraz świadczeniem usług transportowych i wykonawstwem specjalistycznych prac budowlanych. Główny podział prowadzonej działalności zachował się do chwili obecnej.

WEKTRA Materiały Budowlane posiada prężnie działające oddziały w Płocku, Ciechanowie, Włocławku, Kutnie. Ma znaczący udział w sprzedaży materiałów budowlanych w Polsce, współpracującym z największymi producentami na świecie. Posiada ponadto nowocześnie wyposażoną bazę samochodową oraz sprzętu do przeładunku materiałów budowlanych. W 2004 roku w ciechanowskim oddziale firmy powstał nowy dział produkcji płyt warstwowych z rdzeniem styropianowym. Aktualnie została uruchomiona również produkcja płyt warstwowych z rdzeniem z wełny mineralnej. Poszerzanie zakresu oferty handlowej o nowe materiały budowlane jest naturalnym procesem w ogólnym rozwoju firmy WEKTRA.

W 2007 roku Oddział komputerowy firmy Wektra został wniesiony jako zorganizowana część przedsiębiorstwa do Spółki z o.o. Wektra , natomiast od 2008 roku pozostałe Oddziały Wektry funkcjonują pod nazwą Wektra Marek Brzozowski Spółka Jawna.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU »